Menu Zavřeno

Archiv pro štítek  pozvánkyMilí přátelé, nabízíme vám možnost doplnit zásoby občerstvující živé vody na Podzimní obnově, která je součástí celoročního cyklu Manželská setkání 2022/23.
Zveme vás na Letní kurz Manželských setkání 2022, který se uskuteční na tradičním místě v Kroměříži na internátě SŠHS Pavlákova.
Milí přátelé, zveme vás do společného kroměřížského hnízda na Podzimní obnovu. Níže najdete pozvánku a přihlášku.
I když venku sněží a mrzne, až praští, chystáme pro vás virtuální Jarní obnovu. Nesetkáme se ale na chodbách a v aule Agéčka, ale virtuálně v aplikaci ZOOM.
Mnozí se již ptáte: Budou v létě Manželská setkání? Přípravy na kurz jsou v běhu a moc doufáme, že jej budeme moci realizovat.
Srdečně vás zveme na víkendovou obnovu Manželských setkání PoPo - Podzimní obnovu pro odvážné. Je to mimořádná příležitost k setkání s přáteli i novými páry.
Výbor YMCA Setkání spolu s organizačním týmem rozhodl o zrušení letošní letního kurzu MS v Kroměříži.
ZRUŠENO: Sdružení YMCA Setkání vás zve na oblíbený týdenní kurz pro manželské páry, který se koná v Kroměříži ve dnech 4.–11.7.2020.
Zveme vás na letní kurz Manželských setkání v Kroměříži 2019.
Sdružení YMCA Setkání vás zve ve dnech 30.6. – 7.7.2018 na oblíbený týdenní kurz pro manželské páry v Kroměříži. Přijeďte obnovit a posílit své manželství.