Menu Zavřeno

MANŽELSKÁ SETKÁNÍ, letní kurz 2024

Zveme vás na Letní kurz Manželských setkání 2024.

Kostrou programu jsou přednášky manželských párů. Vztahová témata jsou při nich obohacena o osobní příklady přednášejících, kteří zde sdílí zkušenosti vlastního života. Velmi otevřeně se mluví o manželské krizi, odpuštění, zdravém sebevědomí, komunikaci, potřebách, sexualitě i dalších tématech.

Diskuze o tématech pokračuje při sdílení v malých skupinkách o 3–4 párech. V duchu otevřenosti a důvěry se můžeme vzájemně sdílet o všem, co v našich vztazích prožíváme.

Více informací naleznete zde.

Letošní kurz se uskuteční na tradičním místě v Kroměříži na internátě SŠHS Pavlákova (hskm.cz/domov-mladeze) v termínu 30.června – 7. července 2024 (od neděle do neděle).

Opět nabízíme možnost přihlásit se na Letní kurz vyplněním elektronické přihlášky, doufáme, že pro vás tato forma bude příjemnější, a budeme rádi, když ji využijete, velmi nám to usnadní zpracování přihlášek.  

Možnost použít klasickou přihlášku – čitelně ji vyplnit, podepsat, oskenovat a poslat mailem na adresu kancelar@setkani.org nebo poštou (na adresu Markéta Zelinková, Teyschlova 14, 635 00 Brno) ale stále zůstává.  

Zde se prosím přihlaste.

Přílohy