Menu Zavřeno

Podzimní obnova MS 2022

Milí přátelé,

věřím, že jste v létě načerpali ze zázračného kroměřížského pramene povzbuzení a inspiraci pro svá manželství. Nabízíme vám teď možnost doplnit zásoby občerstvující živé vody na Podzimní obnově, která je součástí celoročního cyklu Manželská setkání 2022/23. Její hlavní náplní je obnovení a rozšíření toho, co jsme přijali na letním kurzu. Je také příležitostí k setkání s přáteli ze skupinky ke vzájemnému sdílení a povzbuzení.

Podzimní obnova se uskuteční
ve dnech: 21. – 23. října 2022
místo: Střední hotelová škola, Pavlákova 1, Kroměříž

V příloze najdete pozvánku a přihlášku, pozorně si je prosím pročtěte, najdete v nich všechny potřebné informace.

Pokud jste se zúčastnili letošního letního kurzu a rozhodnete se přijet na podzimní obnovu, stačí přihlášku vyplnit na počítači a poslat na adresu kancelar@setkani.org , nemusíte ji tisknout a podepisovat, přihlašujete se jen vyplněním a odesláním přihlášky. S přihlašováním neváhejte, místa vám budou rezervována maximálně do 1. října 2022. Napište mi prosím co nejdřív i v případě, že se nemůžete obnovy zúčastnit, abych mohla volná místa nabídnout účastníkům MS z minulých let.

Na obnově je možné objednat si stravu kompletní, nebo jen některá jídla, případně poloviční porce, snažíme se zajistit bezlepkovou dietu. Objednávku stravy prosím upřesněte zároveň s přihláškou, tedy písemně do 1. října, velmi mi tím ulehčíte práci. Děkuji.

Těším se na setkání u studny a všechny vás zdravím
Markéta Zelinková, kancelar@setkani.org , 777 131 575

Aktualizace 27.10.2022:

Fotografie z obnovy najdete v naší galerii: https://manzelska.setkani.org/galerie/2022-10-22-podzimni-obnova-ms-2022-v-kromerizi/

Přílohy