Menu Zavřeno

Podzimní obnova MS 2021

Milí přátelé,

zatímco tažní ptáci na podzim odlétají do teplých krajin, manželácká ptáčata se slétnou do společného kroměřížského hnízda na Podzimní obnovu. Níže najdete pozvánku a přihlášku, pozorně si je prosím pročtěte, najdete v nich všechny potřebné informace.

Pokud jste se zúčastnili letního kurzu a rozhodnete se přijet na podzimní obnovu, stačí přihlášku vyplnit na počítači a poslat na adresu kancelar@setkani.org , nemusíte ji tisknout a podepisovat, přihlašujete se jen vyplněním a odesláním přihlášky. S přihlašováním neváhejte, místa vám budou rezervována maximálně do 1. října 2021, potom budou případná volná místa nabídnuta dalším zájemcům.

Napište mi prosím co nejdřív i v případě, že se nemůžete obnovy zúčastnit, abych mohla volná místa nabídnout účastníkům MS z minulých let.

Na obnově je možné objednat si jen část stravy, případně poloviční porce. Objednávku stravy prosím upřesněte zároveň s přihláškou, tedy písemně do 1. října, velmi mi tím ulehčíte práci. Děkuji.

Vzhledem k současným opatřením proti šíření Covid-19, tedy pro ochranu účastníků i pořádající organizace, se prosím při příjezdu prokažte platným dokladem podle systému O-N-T : Očkování – prodělaná Nemoc – Test (dokončené očkování před více než 14 dny, nebo prodělané onemocnění před nejvýše 180 dny, nebo negativní PCR nebo antigenní test nejdéle před 7 dny).
Při společném setkávání ve vnitřních prostorách (přednášky apod.) budeme v rozsahu platných nařízení dodržovat ochranu dýchacích cest. Nezapomeňte si prosím přibalit respirátor nebo nanoroušku. Bližší informace včetně způsobu prokazování najdete v připojeném dokumentu, popisujícím pravidla platná pro spolkovou činnost od 1/9/2021. Nemůžeme vyloučit, že se podle vývoje situace budou pravidla upravovat.

Těším se na setkání v mateřském hnízdě a všechny vás zdravím 

za YMCA Setkání
Markéta Zelinková, kancelar@setkani.org , 777 131 575

Aktualizace 3.11.2021:

Podzimní obnova úspěšně proběhla, fotografie najdete v naší galerii.

Přílohy