Menu Zavřeno

Archiv pro štítek  VPSSetkání přátel ze společenství sloužících párů kroměřížského kurzu Manželských setkání v Těšanech u Brna.
Setkali jsme se na duchovní obnově, kterou pro sloužící manželské páry připravila Komunita Blahoslavenství v Dolanech.
Srdečně vás zveme na seminář VPS 2. Můžete se v něm těšit na vzájemné sdílení, večerní slavení a rituál Krista Krále s Honzou Šlachtou.
Setkání přátel ze společenství sloužících párů kroměřížského kurzu Manželských setkání v Těšanech u Brna.
Srdečně vás zveme na seminář VPS 2. Můžete se v něm těšit na vzájemné sdílení, večerní slavení a rituál Krista Krále s Honzou Šlachtou.
Milí přátelé, blíží se svátek Krista Krále - termín našeho tradičního setkání VPS. Pandemie nám nedovoluje setkat se osobně, proto vás zveme na Malé Přátelské on-line Setkání.
Po roce jsme se setkali na duchovní obnově, kterou pro sloužící manželské páry připravila Komunita Blahoslavenství v Dolanech.
Víkend pro VPS tradičně proběhl v Albeřicích. Manželé Petr a Irenka Smékalovi pro nás připravili téma „Od problému k řešení“
Setkání jsme zahájili společným slavením mše svaté na zahradě na poděkování za dar života, manželství a našeho vzájemného přátelství. Další program: společné povídání proložené jídlem,…
Po roce jsme se setkali na duchovní obnově, kterou pro sloužící manželské páry připravila Komunita Blahoslavenství v Dolanech.