O nás‎ > ‎Galerie‎ > ‎

2016-11-19 VPS II - seminář vedoucích párů skupinek

přidáno: 3. 12. 2016 3:20, autor: Lubos Imramovsky   [ aktualizováno 3. 12. 2016 5:23 ]
Velmi si vážíme vaši práce a služby pro druhé, bez které by Manželská setkání nemohla být a mnoho manželských párů by nikdy nedostalo příležitost ke změně a růstu jako kdysi my. Nelze však jenom dávat, je potřeba si z času na čas také odpočinout a načerpat. Přijeďte a přijměte tento víkend jako příležitost pro vaši osobní obnovu a povzbuzení. Je to také nádherná příležitost k setkání a neformálnímu sdílení s přáteli, ostatními VPS-kami, na které obvykle není dost času.




https://goo.gl/photos/JgDU2doVQFrKj9TE8


https://goo.gl/photos/JgDU2doVQFrKj9TE8


Předběžný program:

ČTVRTEK 17. 11.
17.00 - 19.00 Příjezd, registrace, ubytování
19.15 - 20.00 Večeře
20.00 - 20.30 Modlitba, zamyšlení;
20.30 - 22.00 Setkání u krbu: představení, očekávání, náměty, úvod do pátečního programu ...  

PÁTEK 18. 11.
07.30 - 08.00 Snídaně 
08.00 - 08.30 Ranní modlitba
08.45 - 10.15 Blok I. (Ludmila Bartůšková + Peter Tavel)
10.15 - 10.45 Přestávka (káva, čaj)
10.45 - 12.15 Blok II. (Ludmila Bartůšková + Peter Tavel)
12.30 - 13.15 Oběd
13.15 - 14.30 Odpolední volno 
14.30 - 16.00 Blok III. (Ludmila Bartůšková + Peter Tavel)
16.00 - 16.30 Přestávka (káva, čaj)
16.30 - 18.00 Blok IV. (Ludmila Bartůšková + Peter Tavel)
18.30 - 19.15 Večeře   
19.15 - 20.15 Večerní volno 
20.15 - Moderovaná diskuze  s vedoucími výcviku – dotazy, vaše náměty  ...

SOBOTA 19. 11
07.30 - 08.00 Snídaně 
08.00 - 08.30 Ranní modlitba
08.45 - 10.15 Blok V. (Ludmila Bartůšková + Peter Tavel)
10.15 - 10.45 Přestávka Podněty a témata Koncepční skupiny MS
10.45 - 12.15 Blok VI. (Ludmila Bartůšková + Peter Tavel)
12.15 - 13.00 Oběd
13.00 - 15.00 Odpolední volno – výlet, odpočinek, kafe s přáteli...
15.00 - 17.15 Moderovaná diskuze s VPS – reflexe LK, práce s VPS,..
17.30 - 18.30 Mše (P. Jan Rybář)
18.30 - 19.15 Večeře   
19.15 - 20.15 Večerní volno 
20.30 - Společný večer s programem jaký si sami připravíme – vystoupení, hry, soutěže, povídání, víno, vtipy, hudba, tanec, ...

NEDĚLE 20. 11.
08.00 - 08.45 Snídaně 
09.00 - 10.30 Slavnost Krista Krále (Jan a Jana Šlachtovi)
10.30 - 11.00 Káva, přestávka
11.00 - 12.00 Společné zhodnocení, reflexe, sdílení  
12.30 - 13.30 Oběd