O nás‎ > ‎Galerie‎ > ‎

2014-07-06 Manželská setkání 2014 Kroměříž: "Po stopách starého zákona"

přidáno: 12. 7. 2014 1:28, autor: Administrator setkani.org   [ Aktualizováno 22. 10. 2015 11:00 uživatelem Lubos Imramovsky ]
Oblíbený Kurz vedený v křesťanském duchu, ale otevřený všem, kterým takové prostředí není cizí. 
Kroměříž 29. června - 6. července 2014. 

Setkali jsme se se vstřícností a laskavým přijetím organizátorů. Celý týden jsme prožívali atmosféru radosti, pochopení a přijetí.

Slyšeli jsme přednášky manželských párů o jejich společném životě - o jejich zkušenostech, zápasech, vítězstvích i prohrách. Velmi otevřeně se mluvilo o manželské krizi, odpuštění, zdravém sebevědomí, komunikaci, potřebách, sexualitě i dalších tématech.

Navázali jsme nová přátelství s dalšími páry, se kterými jsme vytvořili malé pracovní skupinky o třech až čtyřech párech. V duchu otevřenosti a důvěry jsme se vzájemně sdíleli o všem, co ve svém vztahu prožíváme.

Posílili a rozvinuli jsme vztah se svým partnerem/partnerkou. Měli jsme prostor mluvit spolu o tom, na co nám doma chybí čas, co nás trápí, po čem toužíme, z čeho se radujeme.

Získali jsme nové poznatky o tom, jak řešit konflikty a nedorozumění a jak jim předcházet, jak si vzájemně naslouchat a lépe se chápat a tím zlepšit naše manželství.

Zúčastnili jsme se společných modliteb i biblických hodin a prohloubili jsme svůj vztah k Bohu.

Obnovili jsme svůj manželský slib lásky, úcty a věrnosti během závěrečné slavnostní mše.

Užili jsme si také volný čas, i když ho nebylo příliš mnoho ...

Více informací naleznete zde.