O nás‎ > ‎Aktuální informace‎ > ‎

Manželská setkání Kroměříž 2020 - letní kurz

přidáno: 15. 1. 2020 3:45, autor: Administrator setkani.org   [ Aktualizováno 14. 7. 2020 1:24 uživatelem Lubos Imramovsky ]

Výbor YMCA Setkání spolu s organizačním týmem rozhodl o zrušení letošní letního kurzu MS v Kroměříži.
Nebylo to jednoduché rozhodování, ale k této variantě tým vedla nepříznivá epidemiologická situace, problémy se zajištěním dostatečného množství pečovatelů z řad vysokoškoláků, zvýšené riziko přenosu možné infekce koronavirem v tom velikém množství lidí, kteří se na letním kurzu setkávají, a mnoho dalších faktorů.
Příští rok snad bude situace příznivější, v plánu je i podzimní obnova.
Děkujeme za pochopení.


Sdružení YMCA Setkání vás zve na oblíbený týdenní kurz pro manželské páry, který se koná v Kroměříži ve dnech 4.–11.7.2020. Je to možnost, jak obnovit a prohloubit své manželství a možná se i znovu zamilovat do své vlastní ženy, do svého vlastního muže. Kostru programu tvoří přednášky manželských párů o jejich společném životě - o jejich zkušenostech, zápasech, vítězstvích i prohrách. Bude se mluvit velmi otevřeně o manželské krizi, odpuštění, zdravém sebevědomí, komunikaci, potřebách, sexualitě i dalších tématech. Celý týden probíhá v křesťanském duchu a je otevřený všem, kterým takové prostředí není cizí. Vzhledem k omezenému počtu míst prosím neotálejte s přihlášením. Zvýšíte tak svou šanci na přijetí.

Více informací o akci najdete na https://www.setkani.org/manzele/nove/6054 nebo na adrese Markéta Zelinková, Teyschlova 14, 635 00 Brno, email: kancelar@setkani.org, tel: 777 131 575.

Pozvánku a přihlášku najdete pod tímto článkem.

Ċ
Administrator setkani.org,
15. 1. 2020 3:47